شجره طیبه صالحین

شجره طیبه صالحین مسجد سید محمد عالم بندرکنگ
 
خاطره بازیگر طنز از دیدار با رهبر معظم انقلاب
ساعت ٥:۱٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٦/٢٢ : توسط : meghdad

شامگاه ۲۱ شهریور جمعی از اصحاب هنر و ادب با حضور در بیمارستان محل بستری شدن مقام معظم رهبری از ایشان عیادت کردند.
در این مراسم تعدادی از هنرمندان و ورزشکاران حضور داشتند که یکی از آن ها مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون بود. این بازیگر درباره جزییات این دیدار گفت: عصر روز گذشته ۲۱ شهریور با تعدادی از هنرمندان خدمت مقام معظم رهبری رسیدیم و از آخرین وضعیت حال ایشان با خبر شدیم.

رجبی ادامه داد: این توفیق برای من و تعدادی از هنرمندان میسر شد که ایشان را از نزدیک ببینیم و من برای اولین بار بود که توانستم روی ماه مقام معظم رهبری را ببینم و صورت ایشان را ببوسم. در این دیدار سلامتی هرچه زودتر ایشان را از خداوند متعال خواستار شدم.

بازیگر سریال «دردسرهای عظیم» درباره حال عمومی مقام معظم رهبری گفت: شکر خدا حال ایشان بهتر شده است و روز گذشته ایشان خیلی بشاش بودند و مثل همیشه با خوش‌رویی با کسانی که به دیدارشان رفتند، برخورد کردند و با تعدادی از هنرمندان حاضر در این جلسه سخن گفتند.

مهران رجبی درباره این مساله که ایده دیدار با رهبری از کجا شکل گرفت، تصریح کرد: صبح روز گذشته مهران مهام با من تماس گرفت و گفت می خواهیم چنین اقدامی را انجام دهیم و من هم با اشتیاق به این جمع پیوستم.

همچنین محمد قاسمی تهیه کننده فیلم «شیار ۱۴۳ » یکی دیگر از سینماگرانی بوده است که روز گذشته به دیدار رهبر انقلاب رفته است. وی نیز درباره جزییات دیدار با رهبر انقلاب به خبرنگار مهر گفت: شکر پروردگار، حال ایشان رو به بهبودی است و ما از دیدار با ایشان بسیار استفاده کردیم.

ابراهیم حاتمی کیا، کمال تبریزی، مجید مجیدی، ابوالقاسم طالبی، داریوش ارجمند، جهانبحش سلطانی، محمدرضا ورزی و ... از جمله افرادی بودند که به نمایندگی از طیف سینماگران ایران به عیادت رهبر انقلاب رفتند.


 
درخواست یک شهید از مادرش
ساعت ۸:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٦/٢٠ : توسط : meghdad

«فاطمه کریمی» مادر نوجوان بسیجی شهید محمدحسین فهمیده در خاطره ای که در کتاب «لحظه های آسمانی»(دفتر اول) نگارش شده، می گوید: بعد از خبر شهادت حسین پیکرش را آوردند و در بهشت زهرا(س) به خاک سپردند، من که جنازه حسین را ندیده بودم، خیلی ناراحت بودم چون بعد از شنیدن نحوه شهادت او فکر می کردم، لابد نصف بدنش در خرمشهر مانده و در بهشت زهرا(س) دفن نشده است.

به همین دلیل به «داود» برادرش گفتم، عکس نحوه شهادت و جسد حسین را تهیه کن و به من نشان بده تا ببینم چگونه بوده است. گفت، نمی شود، برای همین ناراحت بودم و کارم در خانه همیشه گریه بود.

یک شب حسین به خوابم آمد، پیراهن سفید و شلوار مشکی پوشیده بود، گفت: مادر چرا این همه گریه می کنی؟

گفتم: گریه نمی کنم، پیاز پوست کنده ام از چشمم اشک می آید. خواهرم که کنارم نشسته بود، از حسین پرسید، حسین آنجا که رفته ای جایت خوب است؟

حسین رو کرد به من و گفت: بله، البته اگر این با گریه هایش بگذارد.

وقتی بیرون آمدم، شانه اش را به من زد و گفت: خوب به من نگاه کن.

به او نگاه کردم، گفتم: می گویند بدنت نصف شده است.

پیراهن سفیدش گلهای سیاهی داشت، دوباره به من گفت: مادر قشنگ مرا نگاه کن و ببین همه جای بدنم سالم است.

یکبار دیگر او را نگاه کردم، دیدم سالم است، در این لحظه از خواب بیدار شدم.


 
ماهواره یا دجالواره
ساعت ۱٠:٤٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٦/۱۳ : توسط : meghdad

کاربرد ماهواره در خارج :

متخصصین و دانشمندان خارج از کشور در جهت رشد و پیشرفت علم و تکنولوژی و دست یافتن به اطلاعات و کمک به ملت ها و مردم در بسیاری از زمینه ها اقدام به پرتاب ماهواره به فضا می نمایند.

نتیجه استفاده از ماهواره در خارج از کشور:

رشد و شکوفایی دانش

کسب اطلاعات جدید

تبادل سریع اطلاعات

آگاهی از تهدیدات طبیعی

و ...


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
"فتنه" خط قرمز نظام است
ساعت ٩:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٦/۸ : توسط : meghdad

 

حضرت آقا : فتنه مساله مهم و از خطوط قرمز است...
روحانی : این قدر گذشته‌ها(فتنه ) را مدام به یاد نیاوریم، برخی سرشان را به پشت گرفته و راه می‌روند، اینگونه راه بروی به زمین خواهی خورد، به جلو و آینده بنگر، ما نیز می‌ترسیم این افراد که همواره به پشت نگاه می‌کنند به زمین بخورند.

حالا هی بگید سینه ها از کینه ها پاک بشود!
گذشته ها رو فراموش کنیم!
طرح آشتی ملی!