شجره طیبه صالحین

شجره طیبه صالحین مسجد سید محمد عالم بندرکنگ

هر کس منیت خود را در برابر اراده انقلاب مطرح کند، حذف می‌شود
ساعت ٩:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۱٠/٩   کلمات کلیدی:

سردار محمد رضا نقدی در جلسه مجمع عالی اقشار بسیج استان آذربایجان شرقی با بیان این مطلب که ریزش چهره ها و کنار گذاشته شدن همراهان و دوستان قدیمی توسط سنت خالص سازی انقلاب اسلامی، تلخ و ناگوار است، گفت: انقلاب هر کسی را که در برابر خدا منیت خود را عرضه کند به بیرون پرتاب می کند. بنی صدر، نهضت آزادی، متحجرین دوران دفاع مقدس و فتنه گران سال 88 کسانی بودند که اراده خود را بر اراده انقلاب ترجیح دادند و از این به بعد نیز هر کس خود را صاحب انقلاب فرض کند و نظام اسلامی را مدیون خود بداند مطابق سنت ثابت انقلاب، حذف خواهد شد.


وی تاکید کرد: در هر دوره ای عده ای خسته می شوند و می کوشند به نام عقل گرایی انقلاب را محدود و متوقف کنند که این نگاه ها در دستگاه دیپلماسی نمود بیشتری داشته است اما انقلاب اسلامی تا تحقق آخرین وعده های امام راحل (ره) به حرکت خود ادامه می‌دهد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین  حادثه 9 دی و شکست آمریکا در فتنه 88 را یکی از زمینه های اصلی شکل گیری بیداری اسلامی دانست و اظهار داشت: کشورهای استکباری یکبار دیگر همچون دوران دفاع مقدس تمام توان خود را برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی به میدان آوردند و در رسانه های دروغگویشان به گونه ای تبلیغ کردند که جمهوری اسلامی با چالشی اساسی روبرو است و حوادث هشت ماهه سال 88 ایران به اصلی ترین مسئله در افکار عمومی جهان تبدیل شد؛ اما وقتی مستضعفین جهان دیدند که ایستادگی ملت ایران کمر مستکبرین جهانی را شکست، قیام خود را جلو انداختند.

سردار نقدی همچنین گفت: به مناسبت سالگرد قیام آگاهانه و شجاعانه ملت در نهم دی ماه، 120 سالن ورزشی با مساحت 1000 متر مربع ظرف سه سال به نام سالن های ورزشی نه دی در 120 شهر کشور برای بسیجیان ساخته می شود.