خاطره بازیگر طنز از دیدار با رهبر معظم انقلاب

شامگاه ۲۱ شهریور جمعی از اصحاب هنر و ادب با حضور در بیمارستان محل بستری شدن مقام معظم رهبری از ایشان عیادت کردند.
در این مراسم تعدادی از هنرمندان و ورزشکاران حضور داشتند که یکی از آن ها مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون بود. این بازیگر درباره جزییات این دیدار گفت: عصر روز گذشته ۲۱ شهریور با تعدادی از هنرمندان خدمت مقام معظم رهبری رسیدیم و از آخرین وضعیت حال ایشان با خبر شدیم.

رجبی ادامه داد: این توفیق برای من و تعدادی از هنرمندان میسر شد که ایشان را از نزدیک ببینیم و من برای اولین بار بود که توانستم روی ماه مقام معظم رهبری را ببینم و صورت ایشان را ببوسم. در این دیدار سلامتی هرچه زودتر ایشان را از خداوند متعال خواستار شدم.

بازیگر سریال «دردسرهای عظیم» درباره حال عمومی مقام معظم رهبری گفت: شکر خدا حال ایشان بهتر شده است و روز گذشته ایشان خیلی بشاش بودند و مثل همیشه با خوش‌رویی با کسانی که به دیدارشان رفتند، برخورد کردند و با تعدادی از هنرمندان حاضر در این جلسه سخن گفتند.

مهران رجبی درباره این مساله که ایده دیدار با رهبری از کجا شکل گرفت، تصریح کرد: صبح روز گذشته مهران مهام با من تماس گرفت و گفت می خواهیم چنین اقدامی را انجام دهیم و من هم با اشتیاق به این جمع پیوستم.

همچنین محمد قاسمی تهیه کننده فیلم «شیار ۱۴۳ » یکی دیگر از سینماگرانی بوده است که روز گذشته به دیدار رهبر انقلاب رفته است. وی نیز درباره جزییات دیدار با رهبر انقلاب به خبرنگار مهر گفت: شکر پروردگار، حال ایشان رو به بهبودی است و ما از دیدار با ایشان بسیار استفاده کردیم.

ابراهیم حاتمی کیا، کمال تبریزی، مجید مجیدی، ابوالقاسم طالبی، داریوش ارجمند، جهانبحش سلطانی، محمدرضا ورزی و ... از جمله افرادی بودند که به نمایندگی از طیف سینماگران ایران به عیادت رهبر انقلاب رفتند.

/ 0 نظر / 24 بازدید