سردار نقدی: بسیج باید مانع انحرافات باشد

 

سردار سرتیپ “محمدرضا نقدی” روز دوشنبه در اولین همایش سراسری پایگاه های بسیج و مراکز ادارات و وزارتخانه ها و نهادهای اجرایی کشور با اشاره به علاقمندی مردم نسبت به ولایت و رهبری افزود: مردم ایران نسبت به انقلاب علاقه مند و مطیع ولایت فقیه هستند.
وی اضافه کرد: در این میان عده ای هستند که مسیر خود را از ملت جدا کردند که خدا آنها را هدایت خواهد کرد.
نقدی با بیان اینکه مردم ایران انقلاب و نظام ولایت فقیه را دوست دارند، اظهار داشت: ده ها هزار بسیجی گام هایی را برای تحکیم و توسعه نظام و پیشبرد اهداف انقلاب برمی دارند.
وی یکی از اهداف مهم بسیج در آینده را ساماندهی و سازماندهی آن عده را که از مسیر انقلاب جدا شدند دانست و گفت: در این راستا و در جهت اهداف انقلاب فعالیت و تلاش خواهیم کرد ولی چون این اقشار همه را در بر می گیرد، کار ساده ای نیست.
رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه آوردن همه این افراد در یک سازماندهی کار ساده ای نیست، تاکید کرد: همه با هم باید جمع بشویم و تلاش کنیم تا یک هدف واحد را که لازمه قدرت بیشتر انقلاب است، موانع پیشبرد آنرا را با راهبرد های خاصی برداریم.
سردار نقدی با بیان اینکه از انگیزه های داوطلبانه خوب باید استفاده فراوان کرد و بن بست ها را شکست، تصریح کرد: در طول دفاع مقدس بسیج وزارتخانه ها و ادارات خدمات چشم گیری داشتند.
سردار نقدی به خدمات نیروهای مبتکر وزارت نفت در دوران دفاع مقدس اشاره و تاکید کرد: نیروهای مبتکر این وزارتخانه با چنگ و دندان نفت را صادر کردند و مشکل چاه ها و سکوهای نفتی را با روش های مبتکرانه خود حل کردند.
رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه همه نهادها با حضور مبتکرانه خود و با انگیزه بالا در دفاع مقدس خوب عمل کردند، اظهار داشت: امروز هم با همین حضور مبتکرانه و دسته جمعی می توان مشکل بیکاری، مسکن و سایر مشکلات اجتماعی را حل کنند.
سردار نقدی با اشاره به اینکه دیگر رویکرد بسیج در وزارتخانه صرفا جذب نیرو و سازماندهی آنها نیست، تاکید کرد: باید نیروها را در حوزه های تخصصی ارتقاء دهیم و گره های انقلاب باید به دست بسیج باز شود.
وی با ابراز امیدواری نسبت به ارایه طرح های نو برای حل مشکلات به دست بسیج، خاطر نشان ساخت: باید با یک تبادل نظر و همفکری راهکار و راه نو خلق بشود.
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: برای رسیدن به اهداف بایستی معنویت را که هدف اصلی ماست، بالا ببریم.
سردار نقدی با بیان اینکه بسیجی بودن صرفا جبهه رفتن نیست، اظهار داشت: بسیج باید مانع از انحرافات باشد و عشق به خدمت در آنها موج بزند.
وی خاطر نشان ساخت: دمیدن روح بسیجی و توسعه رفتار بسیجی موجب جذب میلیون ها فرد به بسیج در جهت پیشبرد اهداف انقلاب می شود.
رییس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: انقلاب اسلامی با ابتکار بی نظیر، پیروزی معجزه وار، پایداری و استقامت در مقابل تهاجم های دشمن ثابت کرد پرچم مبارزه، حفظ اسلام است.

/ 0 نظر / 6 بازدید