طرح صالحین برای مقابله با ناتوی فرهنگی است

حجت‌الاسلام عبدالخالق بهرامی‌نسب ظهر امروز در همایش خانوادگی فرماندهان پایگاه‌های مقاومت شهرستان جهرم اظهار داشت: بسیج یادگار گران‌سنگ معمار کبیر و بنیان‌گذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است که در مدرسه عشق مشق شیفتگی آموخت و شجره طیبه بسیج را بنیان نهاد.


وی افزود: بر کسی پوشیده نیست که تداوم حاکمیت نظام جمهوری اسلامی به برکت وجود دلاورمردان مخلص و جان بر کف بسیجی است و این سلحشوران ندای رهبری عظیم‌الشان را لبیک گفته و در مقابله با فتنه ها و دشمنان خارجی و داخلی با رشادت و فداکاری و نثار خون خود در جبهه‌های مختلف نظامی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی نقشه‌های شوم استکبار جهانی را نقش بر آب کردند.
مسئول طرح صالحین سپاه ناحیه جهرم با بیان اینکه شجره طیبه صالحین از برنامه‌های راهبردی نظام جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است، گفت: این طرح در تمام اقشار و مجامع مختلف بسیج اجرا شده و مورد استقبال قرار گرفته و در حال نهادینه شدن است.
وی کادرسازی و نخبه‌پروری را از اهداف این طرح دانست و افزود: پرورش مدیران متعهد و متخصص برای آینده ایران اسلامی از اهداف طرح صالحین بوده که این مهم بر مبنای تعلیم و تربیت اسلامی است.
بهرامی‌نسب با بیان شیوه برپایی کلاس‌های صالحین خاطرنشان کرد: کلاس‌های شجره طیبه صالحین به صورت حلقه‌ای و چهره به چهره و به صورت مستمر و دقیق در تمام ارگان‌ها اجرا می‌شود.

/ 7 نظر / 5 بازدید
غریب آشنا

سلام همراه همیشگی! با عنوان فریاد عدالت انسانی بروزم [گل][گل][گل][گل][گل]

محب ولایت

[گل] [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] [گل]

محب ولایت

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ سلام علیکم [گل] ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] ஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜ از امام حسین علیه السلام پرسیدند: [گل] فقر و نیازمندی در چیست؟ [گل] ایشان فرمودند: [گل] در طمع و نا امیدی [گل] ஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜ [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ هیچگاه از رحمت گسترده ی الهی نا امید نباشیم [گل] ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥