سردارنقدی: آمریکا به توان 100 نمی‌تواند هیچ غلطی بکند

رئیس سازمان بسیج مستضعفان با تاکید بر اینکه اگر زبان از حلقوم ما بیرون بکشند دست از ثنای امام زمان(عج) برنمی‌داریم گفت: امام زمان را می‌شناسیم و در فریاد عشق او حاضریم جانبازی کنیم.
وی ادامه داد: انقلاب در عاشورا متولد و بزرگ شد و درخت این انقلاب با خون شهدا بزرگ شده است و امروز شاهد به ثمر نشستن این درخت تناور و رسیدن میوه‌های ارزشمند او هستیم.

نقدی با طرح این پرسش که چگونه ملت‌ها بیدار شده‌اند و به صحنه آمدند و در مقابل طاغوت‌ها با تمام ابزارها ایستادند و فریاد حق‌طلبی می‌دهند، گفت: مردم آمریکا بیدار شده‌اند و معتقدند که یک درصد از جمعیت آمریکا 99 درصد را استعمار می‌کنند.
وی ادامه داد: ایستادگی ملت ایران ریشه در عاشورا دارد و الهام‌بخش همه جهانیان شد و شعارها و نوحه‌هایی که شما می‌خوانید همان محتوا و حرفی است که مردم آمریکا و بلکه جهانیان سر داده‌اند که حاصلش حق، عدالت و خداخواهی است.
نقدی ادامه داد: مادری که 4 فرزند خود را به جنگ می‌فرستد و همه هم شهید می‌شوند این در حالی است که، اگر پای فرزند زخم کوچک بردارد مادر بی‌قرار است. چگونه همین مادر سخاوتمندانه تمام فرزندانش را در راه اسلام فدا می‌کند؟ خدمت امام می‌رسد می‌گوید فرزندی ندارم که فدا کنم.

* اگر مردم می‌دانستند سردار مقدم برای ایران چه می‌کرد عکس او را در خانه‌های خود نصب می‌کردند

رئیس سازمان بسیج مستضعفان اظهار داشت: افتخارات علمی کشور محصول غرب‌رفته‌های پرمدعا نیست؛ بلکه حاصل زحمات سردارانی مانند شهید حسین مقدم است که امام امت او را پاسداری بی‌ادعا لقب دادند.
وی ادامه داد:‌این سردار پایه‌گذار صنعت هوافضا در کشور بود و نخستین کسی که فناوری هوافضا را به کشور ما آورد و عمق بخشید این پاسدار شهید بود.
نقدی افزود: اگر می‌شد اقدامات این شهید را برای مردم توضیح می‌دادیم مردم ایران می‌فهمیدند که این شهید برای اقتدار اسلام چه کار کرد و اکثر مردم عکس او را به نصب به خانه می‌بردند. این شهید بنیانگذار ادوات موشکی و توپخانه بود و اداره کنندگان این صنایع شاگردان او بودند.

* مخاطب مداحان مسلمانان جهان هستند

رئیس سازمان بسیج مستضعفان با توصیه به اینکه قدر کسوت مداحی را بدانید تصریح کرد: امروز مداح بسیجی ما باید از محدوده جغرافیایی کوچک ایران بیرون بیاید و مخاطب ما مسلمانان جهان است. اسلام به برکت سیدالشهداء جهانی شده است است.

*  آمریکا به توان100 نمی‌تواند هیچ غلطی بکند

وی ادامه داد: امروز آمریکا در ذلیل‌ترین حیات ننگین خود به سر می‌برد و آمریکا به زبان 100 هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و اگر ما به آمریکا حمله کنیم جرات پاسخ ندارد.
نقدی سپس به طرح دلیل ادعای غرب در حمله به ایران پرداخت و گفت: آمریکا این بازی‌ها را درمی‌آورند که ضعف خود را پوشش دهند. انترهای کاخ سیاه نزدیک انتخابات این بازی‌ها را درمی‌آورند تا مردم در انتخابات شرکت نکنند و یا به افراد سازش‌کارتر رای دهند.
وی ادامه داد: آمریکا در شرایط اقتصادی و سیاسی جنگ قرار ندارد و سعی می‌کند جوهر ایمان را از ملت بگیرد برای مقابله با این امر باید امر به معروف و نهی از منکر در کشور نهادینه شود. البته امر به معروف صحبت کردن به فریاد و غضب نیست.

وی یادآور شد:‌سیدالشهداء دشمن شقی که به طفل شش ماهه ما رحم نمی‌کند با چه زبانی با آنان صحبت می‌کند. قرآن به موسی(ع) دستور می‌دهد با فرعون زمان با زبان نرم سخن بگوید.
نقدی گفت: دشمن با محبت بچه‌های ما را می‌برد. می‌خواهید جوانان‌ ما ایمانشان را از دست ندهند باید با محبت با آنان سخن گفت که مجلس عزای امام‌حسین(ع) مجلس آموزش مکتب امام حسین(ع) است.

/ 2 نظر / 29 بازدید
Hello

http://www.surveymonkey.com/s/MB8V7TH سلام. لطفا در این نظر سنجی بسیار کوتاه شرکت کنید. سپاس[گل]

Hello

http://www.surveymonkey.com/s/MB8V7TH سلام. لطفا در این نظر سنجی بسیار کوتاه شرکت کنید. سپاس[گل]