60 درصد انرژی دنیا در سیطره سربازان امام خامنه ای است

نقدی با تاکید بر لزوم برگزاری پرشور انتخابات مجلس افزود: حماسه ملت ایران در دوازدهم اسفند ماه موجب خواهد شد که اروپا دستها را به نشانه تسلیم بالا ببرد.

وی با ذلت بار توصیف کردن عقب نشینی آمریکا از عراق، خاطرنشان کرد: امروز پس از خروج آمریکا از عراق، از شرق شبه قاره هند گرفته تا مرز فلسطین، هیچ مانعی بر سر حرکت ملت ها به سوی قدس وجود ندارد و غربی ها به خوبی می دانند که در صورت بی ثبات کردن مرزهای منطقه، ملت های مسلمان حرکت به سوی مرزهای فلسطین را آغاز خواهند کرد.

نقدی درخصوص برنامه آینده آمریکایی ها برای سوریه اظهار داشت: آمریکایی ها با دستپاچگی به دنبال این هستند که خط فروپاشیده خود را در عراق که مانعی بر سر حرکت ملت های مسلمان به سوی فلسطین محسوب می شد؛ در سوریه برپا کنند تا سر و سامانی به شرایط وخیم امنیتی رژیم صهیونیستی داده باشند.

وی افزود: آنها قبلا در عراق صدام را داشتند و سپس خودشان جای دیکتاتور عراق را گرفتند تا سدی در برابر ملت ها باشند اما امروز هیچ سدی در برابر ملت های ساکن در شرق مرزهای فلسطین وجود ندارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تجلیل از رشادت های اعراب خوزستان در دوران دفاع مقدس، خطاب به آمریکایی ها اظهار داشت: زمانی با قایق های شکسته در مقابلتان ایستادیم و شکست تان دادیم و امروز پیچیده ترین تجهیزات نظامی را در اختیار داریم. اگر دست از پا خطا کنید آن روزی را خواهید دید که اعراب غیور خوزستان روی عرشه ناوهایتان شعار های انقلابی را به زبان عربی سر می دهند.

/ 4 نظر / 6 بازدید
محب ولایت

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ سلام علیکم [گل] ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] ஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜ[گل] امام حسین علیه السلام فرمودند: [گل] [گل] هر کس عطای تو را بپذیرد، در کرم و سخاوت یاریت نموده است. [گل] [گل] ஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜ[گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ اینجانب برای یاری، عطایتان را جهت حضور در وبلاگ می پذیرم[چشمک] ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

محب ولایت

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ سلام علیکم [گل] ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل]ஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜ [گل] [گل]امام جواد علیه السلام فرمودند: [گل] [گل] [گل] [گل]نعمتی که برای آن شکر گزاری نشود، مانند گناهی است که آمرزیده نگردد. [گل] [گل] [گل] [گل]ஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜ [گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ پروردگارا قاصرم در شکرت، تو را شاکرم به شایستگی شکرت[گل] ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

محب ولایت

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ سلام علیکم [گل] ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل]ஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜ [گل] [گل]امام صادق علیه السلام فرمودند: [گل] [گل] [گل] [گل]عاقل ترین مردم خوش خلق ترین آنهاست. [گل] [گل] [گل] [گل]ஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜ [گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ خدایا بر عقل کل، صاحب خلق عظیم، حضرت محمد(ص) درود فرست[گل] ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

marigold

سلام ببخشید نمیتونم اسم واقعی خودم رو براتون فاش کنم.ترجیح میدم با همین اسم باهاتون تبادل لینک داشته باشم.سایتتون خیلی قشنگه خیلی.حتما خیلی زحمت کشیدید.حتما به من یه سری بزن.